Grāfa kūkas

Par mani

Radiem un draugiem kūkas cepu jau ļoti, ļoti sen - darboties virtuvē man ir paticis jau kopš agras bērnības  un ne tikai ar kūkām, bet arī ar dažādiem sāļajiem ēdieniem. Šķiet, ka virtuvē vienmēr laiks pazūd nemanot un radošas idejas nekad nebeidzās. Gribētos teikt, ka nekad dzīvē vēl neesmu pagatavojusi kaut vienu lietu, sekojot receptei no A līdz Z, vienmēr ļauju vaļu savai interpretācijai un tieši tā esmu arī nonākusi pie savām mīļākajām receptēm. Protams, ne vienmēr viss sanāk ar pirmo reizi, bet tas arī ir vislabākais -attīstīties var tikai caur savām kļūdām. Pati esmu milzīgs šokolādes fans un tieši tā arī es nopietnāk pievērsos kūku cepšanai, mans uzdevums bija pašai priekš sevis radīt perfekto šokolādes kūku - ar šokolādes biskvītu, šokolādes krēmu, šokolādes pildījumu, šokolādes notecējumiem un vēl šokolādes dekoriem, bet jāsaka godīgi, joprojām varētu būt vēl šokolādīgāk!  :D

Kāpēc tieši "Grāfa kūkas" ? Vēlējos, lai logo perfekti pastāstītu par mani, tāpēc arī suns un kūkas - manas lielākās mīlestības! Domāju, ka visi, kas mani pazīst zina, ka es esmu vislielākais suņu fans un tieši Bernes ganu suns ir mana sapņu šķirne, pirms pusotra gada šis mazais sapnītis ir piepildījies un esmu kļuvusi par Grāfa saimnieci un kūkas man ir tieši tikpat mīļas kā mājdzīvnieki. Un šis nosaukums nāca diezgan pašsaprotami, jo kā es vienmēr smejos - viņš ir labākā reklāmas seja!
Lai gan Grāfs kūku tapšanas procesā pašsaprotamu iemeslu dēļ nepiedalās, viņš noteikti ir mans lielākais iedvesmas avots un veids kā pēc garām kūkošanas stundām atkal no jauna sevi uzlādēt - nesteidzīgas, garas pastaigas un nebeidzama mīlestība ir viss, kas nepieciešams.